Žolinės ir Naujosios Akmenės miesto šventėje svečiavosi choras iš Bocholto miesto (Vokietijos Federacinė Respublika). Savivaldybės meras V. Mitrofanovas, Administracijos direktorė A. Laucienė Bocholto choristus priėmė Savivaldybėje.Meras pasidžiaugė Akmenės ir Bocholto savivaldybių ilgamečiais draugystės ryšiais. „Esate mūsų mokytojai daugybe prasmių,- sakė meras, kreipdamasis į Bocholto savivaldybės mero pavaduotoją Bocholto miesto mero pavaduotoja H. Kammler. – Viena iš pamokų įvertinta Europos Tarybos Parlamentinės asamblėjos prizu – Europos diplomu. Diplomas liudija, kad mūsų ryšiai su kitomis Europos valstybėmis tampa indėliu Europos tautų ir valstybių vertybėse.“

Svečiai iš Bocholto ypač džiugiai sutiko žinią apie į Akmenės kraštą atėjusią milžinišką investiciją – Menčių kaime statomą UAB „Vakarų medienos grupė“ fabriką, per trejetą metų čia bus sukurta apie 1000 darbo vietų.

Ponia H. Kammler savo ruožtu padėkojo už galimybę dalyvauti renginyje, tai ypač brangu, kai Lietuvos valstybė švenčia 100-metį. Daugeliui choristų tai pirmoji kelionė į Lietuvą ir į Akmenę. Bocholto vicemerė perdavė Akmenės krašto žmonėms ir Savivaldybės vadovams miesto mero P. Nebelo ir Tarybos sveikinimus. Viešnia iš Bocholto atskirai padėkojo Naujosios Akmenės muzikos mokyklos direktorei I. Mikulevič, pasidžiaugė Akmenės krašte turį savo ambasadorių – buvusį Bocholto miesto Kultūros departamento direktorių J.Hiulsą, kuris šiuo metu gyvena Naujojoje Akmenėje. Renginyje pasisakymus į vokiečių ir į lietuvių kalbas vertė I. Mikulevič.

Savivaldybės meras V. Mitrofanovas ir Administracijos direktorė A. Laucienė choristams padovanojo šakotį. „Cementininko“ ir Bocholto choristai turėjo galimybę pabendrauti popietėje.Julija Sejavičienė


Autorės nuotraukose: Savivaldybės meras V. Mitrofanovas, Administracijos direktorė A. Laucienė, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos direktorė I. Mikulevič, J. Hiulsas su Bocholto miesto mero pavaduotoja H. Kammler ir choristais; meras su Bocholto miesto vicemere.

akmene.lt


2018-08-20

Artimiausi renginiai